O nas

Witamy w naszym ośrodku jeździeckim QUATRO

Gospodarstwo Agroturystyczne – Ośrodek Jeździecki Quatro powstał w 2010 roku. Położony jest w przepięknym miejscu, w miejscowości Złotniczki, w odległości 25km od Poznania, 25km od Gniezna oraz 6km od Pobiedzisk.

Zlokalizowany wśród lasów graniczących z Puszczą Zielonką oraz otoczony dwoma jeziorami, które łączą się ze sobą uroczą rzeczką, przepływającą przez teren Ośrodka.

Gospodarstwo to ponad 10ha lasów, łąk, pastwisk i stawów. Można tu spotkać wiele dzikich gatunków ptaków jak również innych dzikich zwierząt.
Ośrodek, oprócz koni zamieszkuje wiele innych zwierząt między innymi koty, psy, owce, ptaki ozdobne oraz uroczy mały świnek.

Gospodarstwo to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz miłośników przyrody i każdego kto ceni aktywny wypoczynek na łonie natury. Znajduje się tu cała masa tras rowerowych oraz szlak kajakowy, który prowadzi przez kilka jezior. Wszyscy goście mogą u nas bezpłatnie skorzystać z rowerów oraz kajaków, a także miejsca na zrobienie ogniska czy grilla. Miłośnicy koni mogą zaś wykupić lekcje nauki jazdy konnej lub przejażdżkę bryczką.

Miłośnicy koni mogą zaś wykupić lekcje nauki jazdy konnej lub przejażdżkę bryczka, oraz sesje zdjęciowe.

Nasz ośrodek

Ośrodek godny polecenia. Osoby bardzo miłe. Widać, że kochają to co robią. Było naprawdę super. POLECAM GORĄCO.

....
Anna Kowalska